Вітюк О. О. Заходи міських дум щодо регулювання житлових відносин серед населення на Поділлі у 1917 - 1919 рр. / О. О. Вітюк // Наук. пр. іст. ф-ту Запоріз. нац. ун-ту. - 2013. - Вип. 37. - С. 97-100. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.Розглянуто заходи органів місцевого самоврядування - міських дум, у сфері регулювання житлових відносин серед населення на Поділлі у 1917 - 1919 рр. Висвітлено законодавчу базу, на підставі якої діяли міські думи під час розв'язання даних питань, окреслено ряд проблем розвитку регіону стосовно житлового будівництва. Порівняно розвиток та регулювання житлових відносин в добу Центральної Ради України, Гетьманату Павла Скоропадського та Директорії УНР. Визначено основні проблеми, з якими зіткнулись міські думи під час координації житлових відносин серед населення Поділля. Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР348)611-536 + Х2(4УКР348)611-523.72
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69253 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|