РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000440106<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Акименко В. В. 
Механізми управління фінансовою самодостатністю регіону / В. В. Акименко // Економіка. Менеджмент. Підприємництво : зб. наук. пр.. - 2013. - 25 (I). - С. 35-42. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Трансформація соціально-економічних відносин, що відбувається в Україні, обумовила необхідність переосмислення та обгрунтування пріоритетів регіонального розвитку. В зв'язку з цим, особливу увагу слід приділяти формуванню мотиваційного механізму управління фінансовими ресурсами та забезпечення фінансової самодостатності регіонального розвитку. Мета роботи - дослідження фінансової самодостатності регіонального розвитку, яка характеризується системою мобілізації фінансових ресурсів та їх здатністю задовольняти різноманітні поточні потреби і створювати фінансову базу для відтворення просторового потенціалу. Використано монографічний, індексний, метод економічного моделювання. Доведено, що необхідною умовою удосконалення регіонального менеджменту є раціональний розподіл фінансових ресурсів між державним та місцевим бюджетами у взаємозв'язку з відповідними пріоритетами. Аргументовано досить високий рівень централізації фінансових ресурсів на користь Державного бюджету. Стратегічною метою децентралізації бюджетних коштів визначено створення можливостей для підтримки пріоритетів модернізації просторових систем та стабільного фінансування закріплених за ними соціально значимих статей видатків. Висновок: у створенні механізму забезпечення фінансової самодостатності регіонів України запропоновано удосконалювати регіональний менеджмент шляхом формування стабільної дохідної бази місцевих бюджетів, розмежування повноважень між центром і регіонами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)682.6 + У9(4УКР)261.340.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70482 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського