Нерубайська Л. А. Із досвіду роботи з обдарованими дітьми: міжшкільний факультатив з української мови і літератури / Л. А. Нерубайська // Пед. вісн.. - 2012. - № 3. - С. 80-82. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.Висвітлено досвід створення міжшкільного факультативу з української мови і літератури Заслуженого вчителя України, вчителя української мови та літератури Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Л. А. Нерубайської Визначено такі завдання факультативу: підготовка обдарованих учнів до олімпіад і конкурсів різних рівнів, підготовка до певного фаху, остаточного визначення дитини щодо свого подальшого навчання, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Окреслено вимоги, які ставляться перед учнями в підготовці до олімпіад та конкурсів. Запропоновано орієнтовний план роботи міжшкільного мовно-літературного факультативу з обдарованими дітьми IX - XI класів. Подано зразки окремих завдань, а саме: бліц-опитування з української літератури та бліц-опитування з української мови; редагування словосполучень, речень текстів; літературний диктант. Зазначено, що вчитель повинен допомогти обдарованому учню й підтримати його, щоб розвиток його здібностей був усвідомлений ним самим і підкріплений власним вибором. Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-912
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж100396 Пошук видання у каталогах НБУВ
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|