![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Книжкові видання та компакт-диски ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Журнали та продовжувані видання ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Автореферати дисертацій ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Реферативна база даних ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Наукова періодика України ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Тематичний навігатор ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Авторитетний файл імен осіб
|
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000443463<.>) |
Загальна кількість знайдених документів : 1
|
Гордієнко Ю. А. Зміни активності желатиназ у щурів з антрацикліновою кардіопатією при застосуванні нестероїдних протизапальних засобів і кверцетину / Ю. А. Гордієнко, Є. А. Чернов, В. Й. Мамчур, О. А. Коваль, В. Ю. Кротова, А. І. Шевцова // Біол. студії. - 2010. - 4, № 3. - С. 23-30. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.Проаналізовано активність желатиназ A та B за умов доксорубіцин-індукованої кардіопатії у щурів у ході застосування інгібіторів циклооксигеназ - кеторолаку, лорноксикаму та целекоксибу. Виявлено достовірне підвищення активності обох желатиназ за кардіопатії у щурів. Під впливом кеторолаку активність желатинази B підвищується, а желатинази A пригнічується. Протилежна реакція спостерігалася за умов застосування целекоксибу: активність желатинази В знижувалась, а желатинази А підвищувалась. Введення біофлавоноїду кверцетину спільно з інгібіторами ЦОГ призводило до зниження активності латентних форм обох желатиназ. Зроблено висновок, що стабілізація активності желатиназ є одним із показників регулювання метаболізму міокарда та додатковим показником розвитку фіброзу. Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.1-29
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж100193 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|
|
|