РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000444350<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Живолуп О. М. 
Використання дріжджової двогібридної системи для пошуку S6K1 та S6K2 зв'язуючих партнерів / О. М. Живолуп, І. О. Немазаний, Н. В. Побігайло, Г. Г. Панасюк, С. С. Пальчевський, О. П. Кухаренко, Л. О. Савінська, Г. В. Овчаренко, М. І. Вудмаска, І. Т. Гут, Г. Х. Мацука, В. В. Філоненко // Біополімери і клітина. - 2002. - 18, № 2. - С. 102-109. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Кіназу рибосомного білка S6 (S6K) задіяно в сигнальних механізмах регуляції проліферації, диференціації та клітинного росту. На сьогодні відомо дві форми S6K (S6K1 і 2), які мають цитоплазматичний та ядерний сплайсингові варіанти. Відомо лише декілька фізіологічних субстратів S6K та партнерів її білково-білкової взаємодії. Для пошуку нових партнерів взаємодії з S6K1 і 2 використано дріжджову двогібридну систему. За допомогою аналізу шести створених "bait"-конструктів виявлено, що тільки повнорозмірна форма S6K1 відповідала вимогам двогібридного скринінгу. Великомасштабний скринінг кДНКової бібліотеки ембріона миші дозволив виявити 26 позитивних клонів, 13 з яких підтверджено методом статевого злиття. Рестрикційні дослідження й аналіз послідовностей даних клонів показали, що всі вони містять кДНК розміром близько 4000 п. н. з однаковою картиною рестрикції та послідовностями на <$E 5 prime>- та <$E 3 prime>-кінцях. Порівняння отриманих послідовностей з геномними та білковими банками даних засвідчило, що кДНК одержаних клонів кодує фрагмент нового білка. Первинна структура даного білка й особливості його взаємодії з S6K знаходяться в процесі вивчення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*743.3в760.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського