РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000444353<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Маркелова Е. Ю. 
Влияние ионного состава реакционной среды на образование комплекса короткого транскрипта tat-РНК ВИЧ-1 с рибозимом модели "головка молотка" и расщепление транскрипта рибозимом / Е. Ю. Маркелова, Л. Н. Бурьяновский, О. Э. Китам, Е. Ф. Краснова, А. Д. Швед // Біополімери і клітина. - 2002. - 18, № 4. - С. 301-306. - Библиогр.: 27 назв. - рус.

З'ясовано, що зв'язування рибозиму з субстратом відбувалося лише за присутності іонів <$E roman Mg sup 2 +>. Іони лужних металів, як і іони амонію, також сприяли утворенню комплексів з меншою рухливістю в електрофорезі, проте це не відбивалося на ефективності розщеплення субстрату. Розщеплення короткого (47 нуклеотидів) транскрипта відбувалося з ефективністю приблизно 50 % за присутності іонів <$E roman Mg sup 2 +> і не залежно від наявності в середовищі іонів лужних металів, у той час як ефективність розрізання подовженого субстрату (400 нуклеотидів), що містить той самий сайт розщеплення, була в кілька разів нижчою, а моновалентні катіони вдвічі підвищували ензиматичну активність рибозиму. Підкреслено, що в процесі планування роботи з конструювання рибозимів необхідне використання більш досконалих методичних підходів до виявлення доступних сайтів розрізання в послідовностях РНК-субстратів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*725.112.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського