РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000444551<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бобык В. И. 
Поиск антигена-мишени при дилятационной кардиомиопатии / В. И. Бобык, Т. В. Ковеня, О. М. Федоркова, В. М. Данилова, В. С. Трегубов, Д. В. Рябенко, Л. Л. Сидорик // Біополімери і клітина. - 2004. - 20, № 4. - С. 351-354. - Библиогр.: 10 назв. - рус.

Зазначено, що ідентифікація антигену-мішені в разі аутоімунних патологій базується на сучасних методах імуноферментного аналізу (ELISA та імуноблотинг). Для визначення антигену у випадку дилятаційної кардіоміопатії (ДКМП) (аутоімунне, органоспецифічне ураження міокарда невідомої етіології) досліджено рівень специфічних циркулюючих аутоантитіл у сироватках крові хворих на ДКМП і здорових донорів у реакції ELISA проти міозину, виділеного з нормального й ураженого ДКМП міокардів та їх ланцюгів. Показано, що рівень антиміозинових аутоантитіл у групі хворих є достовірно вищим, ніж у сироватках здорових донорів. У ході порівняння рівня специфічних аутоантитіл проти важких і легких ланцюгів міозинів установлено, що імунна відповідь у сироватках хворих на ДКМП є достовірно вищою проти важких ланцюгів ДКМП міозину. Вперше продемонстровано, що важкий ланцюг ДКМП міозину є антигеном-мішенню в разі ДКМП.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.1-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського