РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000444775<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Malanchuk O. M. 
Interaction of serine/threonine protein phosphatase 5 with the protein products of tumour suppressor gene Tsc2 / O. M. Malanchuk, S. S. Palchevskyy, V. K. Pozur, I. T. Gout, V. V. Filonenko // Біополімери і клітина. - 2007. - 23, № 4. - С. 318-323. - Бібліогр.: 33 назв. - англ.

Зазначено, що туберозний склероз (TSC) - захворювання, яке характеризується розвитком пухлиноподібних утворень і спричинене мутаціями в генах Tsc1 чи Tsc2. Обидва білкових продукти генів Tsc1 і Tsc2 утворюють внутрішньоклітинний комплекс, якому притаманна ГТФ-азна активність стосовно малого ГТФ-зв'язувального білка Rheb. Активність комплексу TSC1/TSC2 регулюється множинним фосфорилюванням TSC2 декількома кіназами, такими як PKB/Akt, AMP-активована кіназа, ERK, MK2 і RSK1. Однак, недостатньо відомомостей про молекулярні механізми дефосфорилювання TSC2. Наведено докази того, що TSC2 взаємодіє з РР5 і в клітинах ссавців. За допомогою методу імунопреципітації з використанням клітин <$E roman TSC2 sup {+ "/" +}>, <$E roman p53 sup {- "/" -}> мишачих ембріональних фібробластів з тимчасово надекспресованим мус-РР5 установлено, що TSC2 специфічно асоційований з РР5 у клітинах, які перебувають у фазі експоненційного росту. Вивчено фізіологічне значення ідентифікованої взаємодії, особливо залучення РР5 до процесів дефосфорилювання багатьох регуляторних сайтів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*445.4 + Р56-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського