РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000447907<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Дрінь Т. М. 
Особливості недоношування вагітності залежно від стану амніона / Т. М. Дрінь // Буков. мед. вісн.. - 2002. - 6, № 3. - С. 38-42. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Проведено аналіз 525-ти випадків недоношування вагітності: у 307-ми жінок передчасні пологи почалися після розриву амніона, у 218-ти - під час непорушеного амніона. Встановлено, що в ході послідовного, протягом року, розподілу випадків недоношування причиною 41,1 % передчасних пологів був передчасний розрив амніона. У вагітних із цим ускладненням хвороби інфекційної етіології виникали у 2,5 рази частіше, ніж у жінок з непорушеним амніоном. В разі прийняття у стаціонар тільки у 19,7 % вагітних з розривом амніона активність матки була підвищеною, і у майже 70 % вагітних з непорушеним амніоном передчасні пологи були вже невідворотними. Респіраторний дистрес синдром виникав у 58,5 % новонароджених за тривалості безводного проміжку до 24-х год і у 26,6 % новонароджених за його тривалості більше 72-х год. Динаміка показників розвитку неонатального сепсису та хоріоамніоніту, залежно від тривалості безводного проміжку, мала зворотну тенденцію.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.219-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського