Тащук В. К. Статевий диморфізм клінічно-функціонального стану хворих на ішемічну хворобу серця / В. К. Тащук, О. П. Дінова // Буков. мед. вісн.. - 2008. - 12, № 2. - С. 44-48. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.З метою дослідження статевого диморфізму перебігу ішемічної хвороби серця обстежено 120 хворих на стабільну стенокардію напруження II та III функціональних класів у гендерному розподілі. Визначено, що жіноча стать асоціюється зі збільшенням тяжкості стенокардії, випадків синусової тахікардії, меншими у порівнянні із чоловіками об'ємами та масою міокарда лівого шлуночка, а також більш значним обмеженням коронарного резерву. Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-3
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|