РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000451310<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Калюжна Л. Д. 
Необхідність спеціального догляду за шкірою пацієнтів із симптомокомплексом чутливої шкіри обличчя / Л. Д. Калюжна, К. О. Бардова // Укр. журн. дерматології, венерології, косметології. - 2014. - № 1. - С. 78-82. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Гіперчутливість шкіри не є постійним станом шкіри і не визначає її тип. Ця проблема може виникнути за будь-якого типу шкіри як у здорових людей, так і в пацієнтів з обтяженим дерматологічним анамнезом. Серед провокаційних факторів виділяють екзогенні, харчові подразники, деякі лікарські засоби. Механізм їхньої дії повіязаний з надмірним виділенням VEGF-фактора росту ендотелію судин - цитокіну. Крім того, підвищена продукція простагландину Е2, лейкотрієну В4 та інших медіаторів характерна для деяких дерматозів, що супроводжуються гіперчутливістю шкіри. Підвищена чутливість різних структур шкіри до надлишку нейротрансмітерів розвивається при акне, розацеа та інших дерматозах. При надмірній чутливості шкіри спостерігається порушення бар'єрних властивостей шкіри, яка реагує на речовини як високої, так і низької проникності, що важливо враховувати під час призначення засобів для зовнішнього лікування. Основні принципи призначення препаратів для щоденного догляду за шкірою із симптомокомплексом гіперчутливості спрямовані на зниження реактивності судин, зняття запалення, відновлення епідермального бар'єра та підвищення захисних властивостей шкіри. Нашу увагу привернула лінія препаратів "Стоп купероз" (ТОВ "НВО "ФітоБіоТехнології", Україна), створена для лікування симптомокомплексу подразненої шкіри на базі швейцарського комплексу REGU-CEA. Під спостереженням перебувала група жінок віком 23 - 50 років, яким було рекомендовано застосовувати всю серію препаратів за визначеною схемою. Після застосування засобів протягом 1,5 місяця виявлено зменшення почервоніння запального характеру та покращення естетичного вигляду шкіри.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р120.41

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23543 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського