РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000452322<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Москалець Т. З. 
Синекологічні аспекти формування високопродуктивних фітоценозів зернових і зернобобових культур : (монографія) / Т. З. Москалець, В. В. Москалець, М. М. Ключевич, В. І. Дубовий, П. В. Писаренко, В. І. Москалець, О. В. Дубовий; Білоцерків. нац. аграр. ун-т, Полтав. держ. аграр. акад.. - Херсон : Грінь Д.С., 2014. - 512 c. - укp.

Розглянуто значення, агроекологічні особливості зернових і зернобобових культур у формуванні стійких агроекосистем. Висвітлено аспекти методології досліджень тритикале озимого, пшениці м'якої озимої, сої та гороху овочевого на екосистемному рівні. Наведено результати дослідження модифікаційної здатності генотипів сільськогосподарських культур на фоні агротехнічних заходів на ауте- та демекологічному рівнях, обгрунтовано на синекологічному рівні процес прояву біоценотичних зв'язків у геоценоконсорціях зернобобових і зернових колосових культур та їх значення в стратегії формування високопродуктивних фітоценозів у агроценозах Лісостепу та Полісся України. Висвітлено унікальні особливості тритикале озимого та пшениці м'якої озимої в зоні радіонуклідного забруднення, показано агроекологічну роль цих культур в органічному землеробстві.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212 + П213

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА781663 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського