Воронич-Семченко Н. М. Стан здоров'я дітей йододефіцитного гірського регіону Прикарпаття / Н. М. Воронич-Семченко, В. І. Боцюрко, В. М. Гаврилюк, І. В. Тимків // Галиц. лікар. вісн.. - 2007. - 14, № 1. - С. 27-29. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.Вивчено функціональний стан щитовидної залози (ЩЗ), рівень фізичного та розумового розвитку дітей шкільного віку, які проживають на території з дефіцитом йоду в біосфері. У всіх обстежених школярів виявлено збільшення ЩЗ і зниження її функції. Незалежно від ступеня йододефіциту в організмі, спостережено сповільнення фізичного та психічного розвитку, порушення вегетативних функцій. Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)026.424.1
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|