Савчук О. В. Актуальність переходу дитячих бюджетних стоматологічних закладів на договірні відносини / О. В. Савчук // Галиц. лікар. вісн.. - 2011. - 18, № 2. - С. 166-168. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.Збереження стоматологічного здоров'я дітей є не лише медичною, а й вагомою соціальною проблемою, яка повинна вирішуватись, у першу чергу, на основі аналізу стану стоматологічного здоров'я дітей і належного фінансування дитячих стоматологічних установ. Викладено науковий аналіз стану стоматологічної допомоги дитячому населенню і шляхи її поліпшення на основі запровадження договірних відносин. Договірні - контрактні відносини у сфері стоматологічної допомоги дітям будуть гарантувати відповідальне ставлення замовника (держави) до збереження стоматологічного здоров'я дітей і сприятимуть забезпеченню доступної та якісної стоматологічної допомоги, а також забезпечать освоєння нових технологій і створення системи заохочення фахівців до якісної роботи. Результати дослідження можуть стати підставою для переходу від адміністрування і утримання стоматологічних дитячих установ до оплати стоматологічних послуг відповідно до договорів між покупцем і постачальником медичних послуг. Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)442.866
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|