РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000455373<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кебкало А. Б. 
Перитонеальний діаліз та використання стовбурових клітин кордової крові в комплексному лікуванні хворих із некротичним панкреатитом / А. Б. Кебкало, С. Д. Білик, Ю. Б. Мінін, Г. С. Лобинцева, В. А. Шаблій // Галиц. лікар. вісн.. - 2011. - 18, № 1. - С. 46-50. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Для вивчення ефективності комбінованих методів детоксикації за різних фаз токсемії у хворих із некротичним панкреатитом досліджено 3 групи пацієнтів. Контрольна група хворих з методів детоксикації одержувала форсований діурез. Основна група 1 - хворі, яким з метою детоксикації проведено фракційний перитонеальний діаліз та ентеросорбцію. Основна група 2 - хворі, яким з метою детоксикації проведено перитонеальний діаліз, ентеросорбцію та трансплантацію озонованих стовбурових клітин кордової крові. Комбіноване використання фракційного перитонеального діалізу, ентеросорбції та введення озонованих стовбурових клітин призводить до більш швидкого та поступового зменшення показників ендогенної інтоксикації у хворих із панкреонекрозом у фазу ферментної токсемії. Це може бути пов'язано не тільки з видаленням з черевної порожнини токсичних метаболітів, а також з активацією детоксикаційних систем організму за рахунок стимулюючої дії стовбурових клітин. Проведення фракційного перитонеального діалізу та внутрішньовенне введення озонованих стовбурових клітин кордової крові протягом 3 - 4 діб негативно впливало на основні клінічні та лабораторні показники гомеостазу та призводило до зниження ранньої летальності у фазі ферментної токсемії в 1,98 рази. Використання перитонеального діалізу та клітинної терапії показало, що в фазі гострої панкреатогенної токсемії не призводять до серйозних ускладнень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.601.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського