РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000455498<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Волосянко А. Б. 
Удосконалення методів контролю рівня знань студентів при вивченні циклу "Неонатологія" в контексті навчання за кредитно-модульною системою / А. Б. Волосянко, З. Р. Кочерга, О. Б. Синоверська, О. О. Цицюра, Л. Я. Іванишин, О. В. Кузенко // Галиц. лікар. вісн.. - 2010. - 17, № 3. - С. 136-138. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто переваги застосування технології нормативного та критеріально-орієнтованого тестування, що дозволяє ранжуванти студентів залежно від їх успіхів у навчанні та визначати об'єм вивченого ними навчального матеріалу, тобто вимірювати як обширність, так і глибину засвоєння знань студентами. Доведено, що розробка концепції для укладання професійно спрямованих тестових завдань базується на цілісному підході, що забезпечує науковий і навчальний компоненти. Цілісний підхід у розробці такої концепції включає деталізацію тестових завдань та урахування індивідуально-типологічних особливостей студента. У цьому разі тестові завдання орієнтовані на чітко визначений перелік питань, складений на базі навчальної програми. Показано, що проблеми організації контролю знань і вмінь студентів вищого медичного навчального закладу пов'язані з необхідністю підвищення теоретичного та практичного рівнів готовності до організації контролю викладачами клінічних дисциплін, узгодження діяльності викладача та студента на всіх етапах контролю, зі специфікою засвоєння знань із клінічних дисциплін. Оптимізація технології тестування, проведена шляхом створення критеріально-орієнтованих тестових завдань, призводить до поліпшення засвоєння навчального матеріалу студентами та об'єктивізації контролю рівня знань викладачами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р73 р3-33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського