РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000455607<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Строй О. О. 
Прогностичні фактори виживаності після нефректомій з приводу локалізованого раку нирки / О. О. Строй, Є. А. Литвинець, О. Б. Банира, О. В. Шуляк // Галиц. лікар. вісн.. - 2012. - 19, № 3. - С. 53-55. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Зазначено, що рак нирки (РН) - розповсюджена онкоурологічна патологія з тенденцією до поступового повільного зростання захворюваності. Відповідно до градації, запропонованої у 1982 р. S. A. Fuhrman, розрізняють 4 ступені ядерної атипії клітин пухлини: G1-4. Поряд із органозберігаючими втручаннями, проста та радикальна нефректомії також є методами вибору у лікуванні локалізованого РН (T1-2N0M0). Проаналізовано 3- та 5-річну канцер-специфічну виживаність, залежно від ступеня ядерної атипії за Fuhrman і виду нефректомії, застосованої у пацієнтів із РН T1-2N0M0. Найнижче канцер-специфічне виживання відзначено у пацієнтів із 3 - 4 ступенями ядерної атипії, найвище - у хворих із 1-м ступенем. Відмінностей у виживанні між групами простої та радикальної нефректомії у пацієнтів з пухлинами однакової гістологічної будови зафіксовано не було. Більшість усіх канцер-обумовлених летальних випадків стались протягом перших трьох років після хірургічного лікування, що дозволяє стверджувати про прогностичну цінність 3-річного канцер-специфічного виживання у пацієнтів з локалізованим РН. Канцер-специфічне виживання у пацієнтів із РН T1-2N0M0 залежить не від виду нефректомії, а від ступеня ядерної атипії клітин пухлини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.695.4-59 + Р694.54-86

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського