РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000457044<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Alekseieva Yu. 
Methods of teaching topic "Integrated management of childhood illness" in pediatrics / Yu. Alekseieva // Галиц. лікар. вісн.. - 2014. - 21, № 1. - С. 76-77. - Бібліогр.: 4 назв. - англ.

Інтегроване ведення хвороб дитячого віку - це системний підхід до здоров'я дітей, який фокусується на дитині в цілому. Цей підхід грунтується не тільки на наданні лікувальної допомоги хворій дитині, а й надається велике значення вивченню основних аспектів харчування здорової й хворої дитини, питанням імунізації та профілактиці захворювань, які найчастіше зустрічаються. Стратегія інтегрованого ведення була розроблена ВООЗ у співпраці з ЮНІСЕФ. Вивчення основних питань даного підходу є запорукою поліпшення управлінських навичок медичного персоналу, покращання загальної системи охорони здоров'я та практики суспільної охорони здоров'я. Цілями стратегії є зниження смертності і частоти та тяжкості захворювання та інвалідності, а також поліпшення фізичного розвитку дитини. Наведено приклад методичної розробки теми інтегрованого ведення хвороб дитячого віку для студентів шостого курсу медичного факультету. Показано, що студент повинен знати, що таке стратегія інтегрованого ведення хвороб дитячого віку, провідні причини малюкової та перинатальної смертності у світі та в Україні, задачі, принципи, компоненти та цільову популяцію стратегії, важливі аспекти впливу медицини на здоров'я дитини в Україні, порівняльний аналіз "стандартного" підходу до ведення пацієнтів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р73 р3 + Р11(4УКР) р3-33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського