РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000459139<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кирилюк В. П. 
Особенности стратиграфических исследований нижнего докембрия. Ст. 1. Особенности традиционного стратиграфического расчленения / В. П. Кирилюк // Геол. журн.. - 2013. - № 3. - С. 101-113. - Библиогр.: 37 назв. - рус.

За умов загального спільного підходу до вивчення стратиграфії криптозою (докембрію) і фанерозою розчленування нижнього докембрію має низку особливостей. Вони зумовлені його повсюдним метаморфізмом і дислокованістю, неможливістю застосування біостратиграфічних методів і низкою інших причин. Пов'язані з цим труднощі стратиграфічного розчленування не можуть бути компенсовані методами ізотопної геохронології. За цих умов у стратиграфічних дослідженнях нижнього докембрію різко зростає роль стратотипів та їх всебічного вивчення. Мета вивчення - виявлення регіональних і глобальних кореляційних ознак стратонів, зумовлених еволюцією тектонічних, палеокліматичних і палеогеографічних умов їх накопичення і подальшого метаморфізму. Підкреслено змістовну відмінність загальних і місцевих стратиграфічних таксонів щодо стратиграфії нижнього докембрію і фанерозою. Обгрунтовано доцільність використання "комплексів" у стратиграфічній схемі докембрію Українського щита, як це передбачено новим Стратиграфічним кодексом України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д432.1-24

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22224 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського