РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000460815<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бондаренко В. Г. 
Палеогеоморфологія та літофації нижньопалеоценових відкладів Рівнинного Криму і Північного Причорномор'я / В. Г. Бондаренко, А. М. Скорик // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2001. - № 3. - С. 22-27. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

У ранньому палеоцені в Північному Причорномор'ї та Рівнинному Криму утворилося мілке архіпелагове море, яке на півдні межувало з островами Каркінітсько-Центральнокримським і Гірського Криму, на сході - з Азовською сушею. Осадконагромадження тут відбувалося протягом двох циклів - датського та інкерманського і завершилося формуванням товщ біостромових, моховаткових і біогермних водоростевих вапняків. Біостромові вапняки поширені у Північному Причорномор'ї на сході та півночі Криму, а біогермні - в котловинах, утворених північніше Центральнокримського острова в межах Північнокримського прогину. Біостроми, сформовані на конседиментаційних структурах - Глібовській, Карлавській, Оленівській та інших, - промислово газоносні. З метою виявлення нових органогенних побудов, перспективних щодо вуглеводнів, рекомендовано провести сейсмофаціальний аналіз на північному та південному заході (в Альмінській западині) та на сході Криму.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д432.711.1(45Укр7)-24 + Д59(45Укр7)43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського