РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000460928<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Галабуда М. 
Історія вивчення геологічної будови і перспективи нафтогазоносності Волино-Поділля / М. Галабуда, Ю. Крупський, О. Павлюк, П. Чепіль // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2007. - № 3. - С. 5-18. - Бібліогр.: с. 17-19 - укp.

Волино-Поділля, як нафтогазоперспективна територія, вивчається понад століття. Роботи польських, румунських, російських та українських геологів дозволили з'ясувати особливості геологічної будови території, оцінити різні частини розрізу в окремих її районах. Установлено, що Волино-Поділля є частиною перикратонного прогину Східноєвропейської платформи. Одним із тектонічних елементів Волино-Поділля є Львівський палеозойський прогин, у якому виділяють зовнішню та внутрішню зони. Поклади Локачівського та Великомостівського родовищ, відкриті в північних частинах зовнішньої та внутрішньої зон Львівського палеозойського прогину, виявлено в перехідних шарах від нижнього до середнього девону та пов'язано з брахіантиклінальними підняттями. Подальше нарощення початкових ресурсів вуглеводнів і вивчення території запропоновано здійснювати за рахунок збільшення обсягів сейсморозвідувальних робіт і розбурювання частин розрізу, найбільш перспективних за загальними показниками нафтогазоносності. До перспективних належать Літинська структура на Ковельському виступі (на PR), Перемишлянська і Тихотинська (на Є), Колинківська (на S), Семеринська і Тихотинська (на D), Корчівська і Хлівчанська структури (на С і D).


Індекс рубрикатора НБУВ: Д3/5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського