РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000461013<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Inaner H. 
Peat deposits of Turkey / H. Inaner, Y. Ziya Cosar, E. Nakoman // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2008. - № 4. - С. 105-113. - Бібліогр.: с. 112-113 - англ.

Зазначено, що торф'яні родовища поширені в різних частинах Туреччини. Генеральне управління мінеральних ресурсів і досліджень (МТА) класифікувало їх як "встановлені торф'яні площі" і "нещодавно відкриті торф'яні площі". Встановлені торф'яні поклади знаходяться в провінціях Болу, Кайсері, Хаккарі, Кона і Карс, нещодавно відкриті торф'яні площі - у провінціях Афйон, Аксарай, Айдин, Бурдур, Денізлі, Едірне, Ескісехір, Хатай, Стамбул, Іспарта, Косаелі, Кахроманмарас, Самсун і Трабзон. Вони мають різні хімічні властивості. Необхідно продовжити дослідження з метою визначення торфового потенціалу Туреччини. Ресурси торфу оцінюються в 190 млн т, і його основне призначення - тільки як рослинний грунт. Щоб визначити їх економічне значення і хімічні властивості, необхідні нові дослідження і оцінювання. До викопних паливних ресурсів, знайдених у Туреччині, належать антрацит, лігніт, бітумінозний сланець, асфальтит, торф, нафта і природний газ, які є важливими для вироблення енергії, внутрішнього опалення і промисловості. Деякі торфові шари, що розробляються приватним сектором невідповідними методами, також використовують як рослинні грунти. Спалювання торфовищ, висушування або використання під місця будівництва є проблемою. Для захисту встановлених торфовищ слід внести багато змін до нового законодавства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453(53ТУЕ)4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського