РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000461022<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Колодій В. 
Гідрогеологічні умови Субботінського нафтового родовища на Прикерченському шельфі Чорного моря / В. Колодій, І. Колодій // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2009. - № 3/4. - С. 107-116. - Бібліогр.: с. 115-116 - укp.

Субботінське нафтове родовище приурочене до антиклінальної складки в межах Південнокерченського прогину. Промислово нафтоносними є 4 об'єкти у верхній частині нижньомайкопських відкладів в інтервалі глибин 2003 - 2288 м. Решта об'єктів - водоносні, з нафтогазопроявами, слабкопроникні, з невеликою флюїдовіддачею. Нафти промислово нафтоносних об'єктів IX - XII дещо легші, менш в'язкі та закипають за нижчої температури, ніж нафти нафтопроявів з нижчезалеглих об'єктів, а природні гази родовища - вуглеводневі, із підвищеним вмістом гомологів метану і незначною домішкою <$E roman СО sub 2> та <$E roman N sub 2>. Підземні води майкопських відкладів належать, головно, до гідрокарбонатно-натрієвого і, частково, хлоридно-магнієвого типу, а еоценових - до сульфатно-натрієвого. Останні два типи є сумішами природних вод і технічних рідин, що використовувалися при бурінні і випробуванні свердловин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453(45УКР7-6КРИ)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського