РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000461052<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гнилко С. 
Ранньоеоценові аглютиновані форамініфери і седиментологічні особливості формування флішу Монастирецького та Скибового покривів Українських Карпат / С. Гнилко, О. Гнилко // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2010. - № 1. - С. 43-59. - Бібліогр.: с. 55-56 - укp.

Проведено мікропалеонтологічний і седиментологічний аналізи нижньоеоценового флішу сушманецької (Монастирецький покрив, Внутрішні Українські Карпати) і манявської (Скибовий покрив, Зовнішні Українські Карпати) світ. На підставі цих досліджень реконструйовано ранньоеоценові седиментаційні умови. Серед флішових утворень виділено як фонові відклади (геміпелагіти - червоні та зелені пеліти), так і турбідити з текстурами Боума. Тафоценози аглютинованих форамініфер із червоних невапнистих аргілітів сушманецької та манявської світ належать до комплексів групи "В", властивих глибоководним океанічним пелагічним осадам, а більшість форамініфер, притаманних флішу, з ознаками турбідитної седиментації - до комплексів групи "А", за класифікацією Ф. М. Градштейна та В. А. Берггрена. За складом комплексів аглютинованих форамініфер з утворень Зовнішніх і Внутрішніх Карпат виявлено їх подібність як між собою, так і з одновіковими комплексами форамініфер флішового типу з Польських Карпат, Тринідаду та Північної Атлантики. Тринадцять видів форамініфер вивчено таксономічно, шість із них описано для Українських Карпат уперше.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д432.711.2-24

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського