РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000461189<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лысынчук Д. В. 
Комплексная интерпретация сейсмических данных вдоль профиля КМПВ - ГСЗ Синельниково - Чугуев / Д. В. Лысынчук, Е. В. Коломиец, М. В. Козленко, Ю. В. Козленко, В. Д. Омельченко, Л. Т. Калюжная // Геофиз. журн.. - 2013. - 35, № 6. - С. 165-173. - Библиогр.: 173 назв. - рус.

Виконано комплексну інтерпретацію сейсмічних даних уздовж профілю КМЗХ - ГСЗ Синельникове - Чугуїв. Виявлено, що земна кора вздовж профілю має складну шарувато-блокову будову з відмінностями за всією глибиною розрізу в трьох великих структурних елементах - Українському щиті, Дніпровсько-Донецькій западині (ДДЗ) і Воронезькому кристалічному масиві. Осадовий чохол має найбільшу потужність у ДДЗ і складається з двох структурних поверхів: верхнього - шаруватого низькошвидкісного, і нижнього - однорідного високошвидкісного. В земній корі за швидкісними та рефлективними властивостями виділено верхню і нижню кору, причому параметри розрізу змінюються як за глибиною, так і вздовж профілю. Потужність земної кори 33 - 40 км. Виділені у верхній мантії відбивні площадки пов'язані з можливою давнішою другою межею Мохо. Основні розломи у верхньому структурному поверсі ДДЗ мають мантійне закладання і, як наслідок, можуть бути каналами для надходження вуглеводнів з глибини в осадовий чохол. Осьова частина мантійного діапіру зміщена на північ відносно центру западини, що може свідчити про переважне розкриття Дніпровсько-Донецького авлакогену в південно-західному напрямку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д211 + Д443.417

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14153 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського