РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000462116<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Исаев В. И. 
Нефтегазоносность центральной части Югорского свода / В. И. Исаев, Г. А. Лобова, М. Э. Рояк, А. Н. Фомин // Геофиз. журн.. - 2009. - 31, № 2. - С. 15-46. - Библиогр.: с. 44-46 - рус.

Виконано палеотемпературне моделювання та палеотектонічні реконструкції мезозойського осадового розрізу Верхньоляминського валу, що розміщується у центральній частині Югорського склепіння (Західний Сибір). Визначено істотний вплив вікового ходу температур земної поверхні за останні 142 млн років на термічний режим потенційно нафтоматеринських відкладів. За геотемпературним критерієм виділено палеоосередки генерації нафти у тутлеймській (баженовській) і теркалинській світах. Виявлено палеоплощі нафтозбору та зони акумуляції юрських нафт Верхньоляминського валу. Осередки диференційовано за інтенсивністю та часовим інтервалом дії, зони акумуляції - за площею нафтозбору з локалізацією прогнозних ресурсів вуглеводнів. Одержані інтегральні характеристики зон локалізації юрських нафт узгоджуються з результатами випробувань 37 пробурених свердловин. Проведено ранжування за ступенем перспективності шести розвідувальних і семи пошукових площ глибокого буріння. Дві зони акумуляції юрських нафт рекомендовано як нові пошукові площі на стратиграфічні та літологічні пастки у смузі виклинювання шеркалинської світи. Моделювання полягає у розв'язанні прямих та обернених задач геотермії за умов седиментації і є цінним інструментом комплексної нафтогеологічної інтерпретації широкого спектра геолого-геофізичних даних.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453(45РОС53)1 + Д432(45РОС53)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14153 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського