РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000470414<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Козинець Г. П. 
Порівняльний аналіз методів ендоскопічного ліфтингу при хірургічному лікуванні естетичних деформацій верхньої частини обличчя / Г. П. Козинець, В. Д. Пінчук, О. С. Ткач // Хірургія України. - 2014. - № 2. - С. 59-62. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Мета роботи - поліпшити результати хірургічного лікування естетичних деформацій верхньої частини обличчя шляхом розроблення нових та вдосконалення наявних методів оперативних втручань. У дослідження залучено 158 пацієнтів віком від 30 до 65 років. Пацієнтів розподілено у групу порівняння і три дослідні групи залежно від особливостей виконання оперативних втручань. Результати оперативних втручань оцінено в ранній післяопераційний період на 10-ту добу і у контрольні терміни - через 1 міс та 1 рік. У ранній післяопераційний період ітрадиційніі методи операцій на верхній частині обличчя забезпечують високу частоту добрих результатів ((<$E81,9~symbol С~4,9>) %). У динаміці післяопераційного періоду спостерігається поступове зменшення частки добрих результатів: через 1 рік і (<$E64,0~symbol С~6,1>) %. Головними причинами цього є рецидив птозу брів, пов'язаний з активністю кругових м'язів очей, та порушення чутливості шкіри голови, яке виникає внаслідок агресивних втручань на мімічних м'язах. Розроблені способи ендоскопічного ліфтингу верхньої частини обличчя з використанням попередньої хімічної денервації мімічних м'язів та фіксації тканин надають змогу поліпшити результати у віддалений післяопераційний період на 73,1 % щодо групи порівняння, зменшити кількість та довжину розрізів, а також у 1,5 разу скоротити тривалість оперативного втручання. Висновки: порівняльний аналіз ранніх та віддалених результатів хірургічного лікування при естетичних деформаціях верхньої частини обличчя виявив, що операцією вибору є ендоскопічний фронто-темпоральний ліфтинг з попередньою хімічною денервацією м'язів і фіксацією переміщених тканин за допомогою поліуретанової клейової композиції з фолієвою кислотою. Це надає змогу поліпшити результат оперативного втручання у віддалений післяопераційний період з (<$E64,0~symbol С~6,1>) до (<$E90,3~symbol С~5,3>) %.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського