РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000471082<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Денисюк С. П. 
Аналіз впливу джерел розосередженої генерації на електромережу та особливості побудови віртуальних електростанцій / С. П. Денисюк, Т. М. Базюк // Електрифікація трансп.. - 2012. - Вип. 4. - С. 23-29. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто особливості впливу джерел розосередженої генерації (РГ) на електромережу, а також особливості побудови віртуальних електростанцій (ВЕС) на основі джерел РГ. Охарактеризовано інтелектуальні мережі, визначено ключові технологічні інструменти та базові підходи для їх побудови. Описано функціональні характеристики мереж, розвиток яких передбачено концепцією Smart Grid. Відзначено роль активного споживача для енергосистеми. Проаналізовано характеристики ВЕС, їх структуру та принципи роботи. Охарактеризовано переваги ВЕС для постачальників електричної енергії, для мережевих організацій, а також для споживачів. Оцінено позитивний вплив ВЕС на споживача. Розглянуто випадок виникнення аварійної ситуації в одному із джерел електроенергії ВЕС. Проаналізовано вплив джерел РГ на роботу розподільчих мереж в нормальному режимі та змін, до яких приводить таке підключення. А саме: вплив РГ на регулювання напруги, вплив джерел РГ на втрати, вплив джерел РГ на вищі гармоніки. Наведено причини виникнення вищих гармонік в енергосистемах, та генератори вищих гармонік в джерелах РГ. Проаналізовано фактори, які треба враховувати під час вибору основного обладнання для ВЕС, та фактори, якими визначається вибір номінальної напруги ВЕС. Відзначено особливості вибору генератора. Розглянуто основні принципи узгодження роботи енергетичного обладнання ВЕС. Охарактеризовано модульний принцип побудови ВЕС та наведено його переваги. Описано принцип паралельної роботи генераторів ВЕС з іншою електростанцією та розподільною мережею та випадки, в яких така робота є ефективною. Проаналізовано зміну електричного режиму мережі після підключення ВЕС. Визначено основні питання інтеграції систем РГ енергії в електромережу. Охарактеризовано особливості схем приєднання об'єктів РГ до мережі та вимоги, які ставляться до взаємного з'єднання компонентів РГ.


Індекс рубрикатора НБУВ: З273

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100718 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського