Розкрито роль громади у функціонуванні сім'ї. Сільська громада в середні віки існувала в Україні під назвою "копа" й була органом місцевого самоврядування. Громада взяла на себе роль помічника сім'ям (охорона честі сім'ї, урегулювання внутрішньосімейних стосунків) і контрольного органу (стежила за дотриманням правових і морально-етичних норм). Вона здійснювала функцію охорони та передавання традицій українського народу.
Шифр НБУВ: Ж25100Пошук видання у каталогах НБУВДодаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"