РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000474085<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бондаренко І. М. 
Замісна гормональна терапія в комплексному лікуванні обмеженої склеродермії у жінок перименопаузального періоду / І. М. Бондаренко // Дерматологія та венерологія. - 2004. - № 2. - С. 58-62. - Бібліогр.: с.61 - укp.

Встановлено особливості перебігу перименопаузального періоду (ПМП) у жінок, хворих на обмежену склеродермію, та показано механізми розвитку гіпоестрогенії у хворих на обмежену склеродермію в різні вікові періоди: у пізньому репродуктивному періоді виявлено вторинну гіпоестрогенію на тлі гіпофізарно-гонадної недостатності, у ПМП та постменопаузальному - первинну гіпоестрогенію, обумовлену віковою інволюцією яєчників. Удосконалено лікування обмеженої склеродермії у жінок пізнього репродуктивного віку, перименопаузального і постменопаузального періодів шляхом застосування замісної гормональної терапії (естрожель та утрожестан) у сполученні із традиційною терапією. Впровадження розробленого методу лікування сприяло досягненню стійкої клінічної ремісії у 85,9 % хворих і лише у 56,9 % хворих групи порівняння.

Установлены особенности течения перименопаузального периода (ПМП) у женщин со склеродермией и показаны механизмы развития гипоэстрогении в разные возрастные периоды у больных склеродермией: в позднем репродуктивном периоде обнаружена вторичная гипоэстрогения на фоне гипофизарно-гонадной недостаточности, в ПМП и постменопаузальном - первичная гипоэстрогения, обусловленная возрастной инволюцией яичников. Усовершенствовано лечение ограниченной склеродермии у женщин позднего репродуктивного возраста, перименопаузального и постменопаузального периодов путем применения заместительной гормональной терапии (эстрожель и утрожестан) в сочетании с традиционной терапией. Внедрение разработанного метода лечения способствовало достижению стойкой клинической ремиссии у 85,9 % больных и лишь у 56,9 % больных группы сравнения.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р603.52-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15288 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського