Яцковська Н. Я. Вплив екстрактів з біомаси дріжджів-цукроміцетів на перебіг експериментального цукрового діабету / Н. Я. Яцковська, М. Б. Пліс, Г. І. Соломко // Довкілля та здоров'я. - 2005. - № 3. - С. 73-76. - Бібліогр.: с. 76 - укp.Спостережено, що включення в раціон тварин з експериментальним цукровим діабетом двох типів дріжджових екстрактів, одержаних за технологією УкрНДІспиртбіопроду, сприяло нормалізації показників вуглеводного та ліпідного обміну, в тому числі рівня глюкози крові, холестерину, бета-ліпопротеїдів та тригліцеридів сироватки крові, глюкозо-6-фосфатдегідрогенази та каталази печінки, активності ліпази підшлункової залози, а також показників, які характеризують стан антиоксидантної системи організму - кількість білкових та небілкових SH-груп сироватки крові. Нормалізація функціонування різних метаболічних ланок свідчить про загальнобіологічну дію екстрактів, спричинену високим вмістом в них пуринових та піримідинових основ. Отмечено, что включение в рацион животных с экспериментальным сахарным диабетом двух видов дрожжевых экстрактов, полученных по технологии УкрНДИспиртбиопрода, приводило к нормализации показателей углеводного и липидного обмена, в том числе уровня глюкозы крови, холестерина, бета-липопротеидов и триглицеридов сыворотки крови, активности глюкозо-6-фосфатазы, глюкозо-6-фосфатдегидрогеназы и каталазы печени, активности липазы поджелудочной железы, а также показателей, характеризующих состояние антиоксидантной системы организма-количества белковых и небелковых SH-групп сыворотки крови. Восстановление нормального функционирования различных метаболических звеньев свидетельствует об общебиологическом действии экстрактов, которое, очевидно, вызывается высоким содержанием в них пуриновых и пиримидиновых оснований. Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.160.23-29
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж15205 Пошук видання у каталогах НБУВ
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|