Сердюк А. М. Гігієнічна оцінка біоцидної дії діоксиду хлору як засобу знезаражування питної води: (огляд л-ри та власн. дослідж.) / А. М. Сердюк , В. О. Прокопов, А. І Гоженко, Н. Ф. Петренко, А. В. Мокієнко // Довкілля та здоров'я. - 2007. - № 2. - С. 36-40. - укp.Розглянуто важливу актуальну проблему забезпечення епідеміологічної безпеки питної води. Проведено гігієнічну оцінку біоцидної дії діоксиду хлору як засобу для знезаражування питної води. Зроблено висновок: діоксид хлору - високоефективний і надійний засіб знезараження води, що забезпечує її епідемічну безпеку. Рассмотрена важная актуальная проблема - обеспечение эпидемиологической безопасности питьевой воды. Сделана гигиеническая оценка биоцидного действия диоксида хлора как средства обеззараживания питьевой воды. Вывод: диоксид хлора - высокоэффективное и надежное средство обеззараживания воды, что обеспечивает ее эпидемическую безопасность. Індекс рубрикатора НБУВ: Р121.53
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж15205 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|