РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000484091<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кузьмін С. О. 
Вдосконалення режимів термозміцнення молольних куль з прокатного нагріву з метою підвищення якості та експуатаційної довговічності : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.16.01 / С. О. Кузьмін; ДВНЗ "Приазов. держ. техн. ун-т". - Маріуполь, 2013. - 20 c. - укp.

Вирішено актуальне науково-технічне завдання формування оптимального мікроструктурного стану за перетином катаних молольних куль великого діаметра шляхом розробки нових режимів термозміцнення з метою підвищення якості й експлуатаційної довговічності виробів. Досліджено кінетику фазово-структурних перетворень аустеніту, особливості морфології та тонкої структури продуктів перетворення, вплив мікроструктури на абразивно-корозійну й ударно-абразивно-корозійну зносостійкість сталей М74, 75Г2С, 75ХГСМ, які використовуються для молольних куль. Вивчено типи мікроструктурних градієнтів, що формуються під час термозміцнення, та їх вплив на твердість і об'ємну зносостійкість куль. Показано, що з метою досягнення вимог 3-ї групи ДСТУ 3499 і максимального підвищення довговічності в кулях необхідно забезпечувати градієнти, до складу яких входить нижній бейнит, сформований за температур не вище 250 °С. Встановлено, що присутність в структурі 10 - 21 % залишкового аустеніту, що перетворюється в мартенсит в процесі зношування, забезпечує кулям підвищений рівень зносостійкості. Розроблено та впроваджено режими термозміцнення молольних куль діаметром 100 та 120 мм, що дозволило освоїти виробництво куль 3-ї групи ДСТУ 3499 зі сталей М74, 75Г2С, 75ХГСМ і збільшити експлуатаційну довговічність куль на 10 - 23 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.043 + К500.133.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА397722 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського