РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000484292<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Розен В. П. 
Формування енергоефективних режимів електроспоживання виробничих систем : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.09.03 / В. П. Розен; ДВНЗ "Нац. гірн. ун-т" . - Д., 2013. - 36 c. - укp.

Дослідження присвячено питанням формування енергоефективних режимів виробничих систем за умов використання автоматизованих систем управління за рахунок оптимізації використання електричної енергії та потужності виробничих процесів у разі нечіткої інформації з урахуванням особливостей функціонування виробничих та енергетичних систем. Досліджено процеси формування енергоефективних режимів електроспоживання виробничих систем. Розглянуто показники ефективності використання електричної потужності та енергії, зв'язки між енергетичними та технологічними параметрами виробничих систем, а також співвідношення, властивості, характеристики, що дозволяють розробити вимоги до системи управління режимів електроспоживання (РЕС), енергетичного аудиту, енергетичного менеджменту та енергетичного маркування електрообладнання. Розроблено методологію створення передумов побудови системи управління режимом електроспоживання виробничих систем, що враховує державне регулювання проблеми, передбачає розроблення законодавчих актів, розділів програм енергозбереження, комплексу державних стандартів України у сфері енергозбереження, а також формування ядра системи управління з інформаційними зв'язками між функціями. Наголошено, що для досягнення поставлених цілей на кожному рівні управління застосовується свій клас моделей управління та своя стратегія їх використання з урахуванням наявності інформаційних зв'язків між функціями управління й зовнішнім середовищем, а також виникає необхідність виконання на всіх ієрархічних рівнях управління таких функцій як: облік, контроль, регулювання, аналізування, прогнозування, нормування, планування, організація. Удосконалено методи управління РЕС, розроблено моделі та методи оптимального управління споживачів-регуляторів дискретної дії за різними критеріями. Розроблено комплекс програм для АРМ-Енергетика, які забезпечують вимоги енергосистем і мінімізацію втрат в мережах електроспоживачів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5-05

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА397950 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського