РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000484752<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Куліш А. М. 
Актуальні виконавські форми сербського баянно-акордеонного мистецтва : автореф. дис. ... канд. мистецтвознав. : 17.00.03 / А. М. Куліш; Одес. нац. муз. акад. ім. А.В. Нежданової. - О., 2013. - 16 c. - укp.

Досліджено особливості розвитку сербського баянно-акордеонного виконавства в контексті актуалізації його популярної фольклорної та академічної форм. Зазначено, що зберігаючи виражену автономність, але взаємно збагачуючи одна одну, ці дві сфери виконавства відображають амбівалентність сербського національного характеру і багато в чому визначають сьогоденну культуру Сербії. Проаналізовано фольклорну сферу сербського баянно-акордеонного виконавства в соціально-філософському, жанрово-стильовому, музично-мовному й органологічному аспектах. Увагу приділено вивченню жанрово-стилістичних, естетико-філософських і музично-мовних характеристик сербського коло як важливого чинника розвитку сербського баянно-акордеонного виконавства. За результатами аналізу академічної творчості сербських баяністів-акордеоністів в європейській конкурсній і музично-виконавської системі виявлено підстави для формулювання основ сербської національної школи баянно-акордеонного мистецтва.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ315.46/47-73(4СЕР)-71

Шифр НБУВ: РА398495 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського