РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000484903<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Литвин Н. М. 
Політика еміграційного уряду ЗУНР : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.04 / Н. М. Литвин; Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича. - Чернівці, 2013. - 20 c. - укp.

Вперше у вітчизняній політичній науці досліджено особливості та характер еволюції національно-державних концепцій уряду ЗУНР в 1920 - 1923 pp. та його конституційно-правових практик. З'ясовано, що головним гарантом міжнаціональної згоди та суспільної єдності відродженої Галицької республіки мали стати етнокультурна ментальність і політична толерантність української нації, яка після розпаду Російської та Австро-Угорської імперій підтвердила свій державницький потенціал, а також здатність розбудовувати рівноправні відносини з усіма етнонаціональними групами, які населяли українські землі. Доведено, що українська політична еміграція УНР і ЗУНР заснувала традиції захисту прав українців у міжнародних організаціях, насамперед у Лізі Націй, яка виконувала функції багатостороннього представництва інтересів різних держав і форуму для обговорення спільних проблем. Акцентовано увагу на інформаційно-комунікативній діяльності не лише офіційної дипломатії, а й окремих громадсько-політичних діячів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф043.22 + Х2(4УКР331)61-523

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА398723 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського