РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000485460<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Хотюн Л. В. 
Типологічні особливості "часопису новин" на сучасному етапі (світовий досвід та українські реалії) : автореф. дис. ... канд. наук із соц. комунікацій : 27.00.04 / Л. В. Хотюн; Класич. приват. ун-т. - Запоріжжя, 2013. - 16 c. - укp.

Висвітлено історію одного з найпоширеніших типів журнальної періодики - "часопису новин", який зародившись у США на початку XX ст. як відповідь на появу радіо, а потім і економічну кризу, після другої світової війни набув розповсюдження у Західній Європі, а після розпаду Радянського Союзу - в нових самостійних державах. Часопис відзначається чіткою формою, особливим чином структуруючи та сегментуючи інформацію, що вже була оприлюднена у щоденній пресі. Матеріали переосмислюються, подаються в історичній перспективі, з урахуванням громадсько-політичного та соціокультурного контексту, витримані у єдиному форматі та літературно опрацьовані. Основним жанром "часопису новин" стає "коментований репортаж", який дозволяє аналітично осмислити інформацію, надати їй практичного змісту. За одиницю часу в журналі взято тиждень, який виявляється більш оптимальним, бо інформація, до якої звертається часопис, з одного боку, "відстоялась", а, з іншого, - ще не "охолола", тобто перестала бути злободенною, але не втратила актуальності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА399490 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського