Котенко Р. М. Туристично-екскурсійна справа на Прикарпатті у 70 - 80-ті роки ХХ століття : автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / Р. М. Котенко; ДВНЗ "Прикарпат. нац. ун-т ім. В. Стефаника". - Івано-Франківськ, 2013. - 18 c. - укp.Досліджено розвиток туристично-екскурсійної справи на Прикарпатті у 1970 - 1980-ті рр. Розкрито ідеологічні засади, управлінську вертикаль, інфраструктуру радянської туристично-екскурсійної системи та соціально-економічні, природно-географічні, історико-культурні, організаційно-управлінські передумови розвитку туризму та екскурсій у регіоні. На основі аналізу широкої джерельної бази та різнофахової літератури висвітлено інституціональне становлення та основні напрями туристично-екскурсійної діяльності в Івано-Франківській області. Досліджено плановий туризм як систему розподілу туристично-екскурсійних послуг, організаційні засади та суспільно-виховне значення самодіяльного туризму. Виявлено особливості туристично-екскурсійної роботи як засобу формування зростаючого покоління. З'ясовано роль Бюро міжнародного молодіжного туризму "Супутник" у розвитку міжнародних обмінів. Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР333)63-7 + Ч518.13(4УКР333)63
Рубрики:
Шифр НБУВ: РА400037 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|