РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000486196<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Рибніков О. М. 
Формування готовності майбутнього вчителя музики до використання цифрового електронного музичного інструментарію у професійній діяльності : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / О. М. Рибніков; Київ. ун-т ім. Б. Грінченка. - К., 2013. - 20 c. - укp.

Вперше визначено поняття "готовність майбутнього вчителя музики до використання цифрового електронного музичного інструментарію (ЦЕМІ) у професійній діяльності" як інтегрована професійна якість, що характеризує базовий рівень кваліфікації майбутнього фахівця та забезпечує стійку мотивацію, адаптацію та включеність у професійну діяльність з використанням комп’ютеризованого музичного інструментарію. Розкрито структуру готовності майбутнього вчителя музики до використання ЦЕМІ у професійній діяльності (мотиваційно-емоційний, когнітивний, творчо-діяльнісний компоненти). Розроблено критерії сформованості готовності учителя музики до використання ЦЕМІ (мотиваційний, інформаційно-пізнавальний, поведінковий) та рівні (високий, середній, достатній, низький). Обгрунтовано організаційно-методичні умови формування готовності до використання ЦЕМІ (активізація позитивного ставлення майбутніх учителів музики до використання ЦЕМІ у професійній діяльності). Висвітлено спрямованість навчально-виховного процесу на формування комплексу музично-інструментальних компетенцій майбутнього вчителя музики до застосування комп’ютеризованого музичного інструментарію на основі інтегративності та міжпредметної взаємодії. Описано організацію навчального процесу, спрямованого на систематичне використання ЦЕМІ як засобу професійної діяльності у навчальному середовищі ВНЗ та в процесі педагогічної практики. Удосконалено особливості використання ЦЕМІ у навчальному процесі, зокрема: свідоме оперування цифровою музичною інформацією (запис, відтворення, редагування) та її візуалізація; перспективні засоби художньої виразності, серед яких багатотемброва палітра, новітні засоби електроакустики та синтезу звука; можливості інтерактивного виконавства та стильового аранжування музики, музично-педагогічної комунікації з використанням медійних музичних форм у віртуальному навчальному середовищі мистецького ВНЗ. Зауважено, що набула подальшого розвитку методика використання ЦЕМІ та форми та методи підготовки майбутніх учителів музики щодо використання цифрового електронного музичного інструментарію у професійній діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ31 р(4УКР)31-3 + Щ310.69 р(4УКР)31-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА401066 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського