РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000486224<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Нікулін С. Л. 
Геоінформаційна технологія вирішення прогнозно-пошукових задач за комплексом геолого-геофізичних і космічних даних : автореф. дис. ... д-ра геол. наук : 04.00.05 / С. Л. Нікулін; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2013. - 44 c. - укp.

Створено теоретичні засади побудови інтегральних прогнозних моделей, що дозволяють комплексувати різнорідні наземні та космічні дані з метою підвищення якості прогнозів. Доведено, що використання матеріалів космічних зйомок здатне значно, до 50 %, знизити відносні помилки прогнозу. Встановлено, що найбільший приріст корисної інформації, що видобувається з даних космічних зйомок, досягається під час використання розроблених методик їх лінеаментного аналізу. Запропоновано нові методи побудови інформативних систем ознак для виконання багатовимірної класифікації території. Розроблено нові методики корекції навчальних вибірок, верифікації та узгодження альтернативних прогнозів і оцінювання їх надійності, виділення оптимальних контурів перспективних зон, що в сукупності дозволяє знизити ризик одержання геологічно беззмістовних рішень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д23 с141.271 + Д451/453-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА401096 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського