РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000486286<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Куйбіда Х. І. 
Структура, семантика і функціонування похідних прикметників у поемах Гомера "Іліада" та "Одіссея" : автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.14 / Х. І. Куйбіда; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. - Л., 2013. - 20 c. - укp.

Вперше на матеріалі поетичної мови гомерівського епосу здійснено комплексне дослідження особливостей похідних прикметників на різних мовних рівнях. Вперше на основі старогрецької мови та в гомерознавстві досліджено структуру та семантику похідних прикметників з урахуванням ономасіологічних параметрів вихідних і похідних одиниць, при цьому зроблено спроби відтворити власне процес творення похідних прикметників, які до сьогодні були охарактеризовані лише в аспекті морфемної структури. Визначено морфологічні ознаки похідних прикметників, серед яких слабовиражена можливість утворювати ступені порівняння. З'ясовано дериваційний потенціал похідних прикметників. Набули подальшого розвитку синтаксичний аналіз похідних прикметників на рівні атрибутивного словосполучення та речення; дослідження сполучуваності ад'єктивів з іменниками-дистрибутами у зіставному аспекті; аналіз похідних як художніх означень у поетичному контексті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(0)33-4 Гомер 535

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА401310 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського