РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000486495<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мисак Т. В. 
Керування матричними перетворювачами з використанням ковзних режимів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.09.12 / Т. В. Мисак; НАН України, Ін-т електродинаміки. - К., 2013. - 21 c. - укp.

Розглянуто питання розвитку теорії матричних перетворювачів (МП) за рахунок створення нових методів керування у контексті недетермінованих систем з використанням ковзних режимів для розробки МП з підвищеною якістю вхідної та вихідної електричної енергії. Встановлено, що використання методів теорії систем із змінною структурою дозволяє одержати високоефективні стратегії керування МП шляхом примусового введення (формування умов виникнення та існування) ковзного режиму для підвищення якості електроенергії на виході перетворювачів. Охарактеризовано метод керування вихідною напругою та струмом, що реалізує скалярну стратегію та передбачає використання функцій заборони для зменшення кількості комутацій за незмінної якості керування, що призводить до зменшення динамічних втрат в ключах змінного струму. Запропоновано векторну стратегію синтезу керування МП, що використовує ковзний режим для формування просторових векторів вихідної напруги та вхідного струму для навантажень загального вигляду. Описано векторний метод керування МП зі слідкуванням в системах МП - вихідний LC-фільтр, вхідний LC-фільтр - МП, вхідний LC-фільтр - МП - вихідний LC-фільтр в тривимірній трактовці з високою якістю вихідної напруги та вхідним струмом, наближеним за формою до синусоїдального, з можливістю регулювання його реактивної компоненти. Проаналізовано математичні моделі МП, що використовують кінцево-автоматний підхід, за допомогою яких досліджено електромагнітні процеси із застосуванням чисельних методів аналізу. Підтверджено теоретичні висновки щодо властивостей систем керування МП з ковзними режимами, що формують вихідну напругу з нульовою статичною та мінімально можливою динамічною похибками.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.562

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА400654 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського