РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000488101<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гордієнко В. І. 
Підвищення ефективності оптико-електронних прицільних комплексів бронетехніки : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.11.07 / В. І. Гордієнко; НТУ України "Київ. політехн. ін-т". - К., 2013. - 36 c. - укp.

Проаналізовано шляхи підвищення ефективності оптико-електронних прицільних комплексів бронетанкової техніки. Розглянуто тенденції розвитку сучасних і перспективних прицільних комплексів, до складу яких входять візуальний, тепловізійний і телевізійні канали, а також лазерні канали вимірювання дальності до цілі і керування протитанковими ракетами. Обгрунтовано доцільність використання панорамного прицілу та багатоканального прицілу з незалежною лінією прицілювання. Рекомендовано залишити у складі прицільного комплексу оптичний візир, який має високу роздільну здатність і надійність. Зазначено, що для оцінювання ефективності оптичного візиру використано середній час виявлення цілі. Для підвищення ймовірності виявлення цілі запропоновано метод наведення, у випадку якого кутова швидкість візування автоматично регулюється в залежності від дальності до цілі і кратності збільшення візира. Розглянуто більш досконалу математичну модель тепловізійного каналу, яка дозволяє проектувати канал з необхідними характеристиками. Досліджено вплив цифрового збільшення тепловізора на максимальну дальність розпізнавання та вплив фактору заповнення чутливими елементами інфрачервоної матриці на якість зображення. Обгрунтовано доцільність використання тепловізора "Catherine - FC" у складі системи керування вогнем вітчизняного танка "Оплот", що значно підвищує його ефективність. Розкрито вплив механічних збурювань на надійність і ефективність прицільних комплексів. Наведено залежність роздільної здатності системи приціл - оператор від амплітуди і частоти вібрацій, дослідження якої дозволило запропонувати методи стабілізації поля зору прицілу. Розглянуто методи і засоби комплексування візирних і лазерних каналів, які підвищують ефективність їх застосування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц531.415 + К781.3-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА402422 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського