РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000488323<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Рибальченко Л. І. 
Удосконалення технології розвезення порожнього вагонопотоку на основі використання гібридних інтелектуальних систем : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.22.01 / Л. І. Рибальченко; Укр. держ. акад. залізн. трансп. - Х., 2013. - 21 c. - укp.

Запропоновано моделі процесу роботи оперативного персоналу під час планування та просування порожніх вагонопотоків на залізничних полігонах: математичну модель прогнозування обсягів навантаження, яка заснована на використанні методу нейронних мереж, що дозволить одержувати достовірні результати щодо реальної кількості порожніх вагонів, необхідних клієнтам залізниць; оптимізаційну модель розвезення порожніх вагонів між станціями на основі методу генетичного алгоритму, яка дозволить виконувати розподіл з оптимальною кількістю витрат для залізниць; нечітку оптимізаційну модель з елементами штучного інтелекту, яка дозволить надавати диспетчеру поїзда обгрунтовані рішення щодо вибору категорії поїздів, у складі яких повинні прямувати вагони до станції навантаження, з урахуванням всіх факторів впливу на прийняття рішення та з уникненням суб’єктивізму. Це забезпечує можливість вивільнення в межах 10 % робочого парку порожніх вантажних вагонів, а також скорочення простою вагонів на станціях у середньому на 26 %, зниження порожнього пробігу вагонів близько 38 %, збільшення дільничної швидкості на 25 %, скорочення обігу порожнього вантажного вагону не перевищує 5 %. Зазначено, що економічна ефективність від впровадження розроблених моделей дозволить одержати на Південній залізниці економію витрат у розмірі 1 088 948,47 грн на рік.


Індекс рубрикатора НБУВ: О284.025

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА403184 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського