РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000488554<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Єрошенко О. В. 
Білки гострої фази і маркери сполучної тканини за репаративного остеогенезу та його фармакологічна корекція в собак : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 16.00.05 / О. В. Єрошенко; Білоцерків. нац. аграр. ун-т. - Біла Церква, 2013. - 20 c. - укp.

Встановлено, що у структурі хірургічної патології у собак травми та хірургічна інфекція м’яких тканин займають 22,8 %, кістково-суглобова патологія - 17,7 %, а неоплазії - 10 %. Доведено, що у ранній посттравматичний період у собак із переломами та остеосаркомами збільшується вміст у крові гаптоглобіну, С-реактивного білка, церулоплазміну і фібриногену, що більш виражено за відкритих фрактур та остеосарком. За таких умов катаболічна реакція кісткової тканини проявляється підвищенням рівня в крові маркерів сполучної тканини. За патології суглобів дисплазійного типу реєструється лише помірна гіперфібриногенемія і збільшується рівень глікозаміногліканів. Максимальні рівні цих білків відзначаються на 3-тю добу після остеосинтезу та підвищені протягом репаративного остеогенезу. Для маркерів сполучної тканини характерне двофазне підвищення їх рівня - у фазу запальної резорбції (3 - 10-та доба) травмованої кістки і стадію її ремоделювання (60-та). Застосування тугіни та ацелізину за остеосинтезу трубчастих кісток у собак зменшує рівень операційної крововтрати в 1,4 раза та оптимізує перебіг патохімічної фази репаративного остеогенезу, що сприяє прискоренню консолідації переломів на 15 - 17 діб.


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.278.3-953

Шифр НБУВ: РА403546 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського