РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000488612<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Жарікова І. В. 
Багатозондові підмикальні пристрої для електричного контролю виробів електронної техніки : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.27.06 / І. В. Жарікова; Харк. нац. ун-т радіоелектрон.. - Х., 2013. - 22 c. - укp.

Вперше запропоновано метод підвищення надійності виробничого контролю електронних компонентів із матричними кульковими виводами за рахунок дублювання точок контакту з кожним виводом шляхом розщеплення зонда на декілька частин, що дозволяє усунути помилки під час контролю, які можуть виникати за використання відомих конструктивно-технологічних рішень. Вперше запропоновано метод підключення багатошарових комутаційних плат (БКП) та елекронних компонентів (ЕК) до автоматизованих вимірювальних комплексів (АВК) за допомогою МЕМС-інтерфейсу, який реалізується у вигляді гнучкого поліімідного шлейфа та дозволяє спростити конструкцію, зменшити масо-габаритні показники контактних пристроїв за рахунок усунення громіздких рознімних з'єднань на шляху підключення контрольованих виробів до вимірювального обладнання. Набув подальшого розвитку метод байєсівських статистичних рішень, що дозволяє сформувати рівні ієрархії відповідно до обраних параметрів гнучкого шлейфа (ширини та товщини провідників і відстані між ними, кількості шарів і міжшарових з'єднань та матеріалу) та знизити трудомісткість проектування нових топологій багатозондових підмикальних пристроїв із оптимізацією за обраним параметром.


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.16-06-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА403646 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського