РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000488787<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ландін В. П. 
Методологія реабілітації та збалансованого використання радіоактивно забруднених лісових екосистем : автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 03.00.16 / В. П. Ландін; Нац. акад. аграр. наук України, Ін-т агроекології та природокористування. - К., 2013. - 41 c. - укp.

На основі системного підходу до теоретичного узагальнення й аналізу одержаних багаторічних експериментальних даних теоретично і експериментально обгрунтовано методологію реабілітації та збалансованого використання радіоактивно забруднених лісових екосистем у віддалений період після аварії на ЧАЕС. Узагальнено результати багаторічних досліджень з питань міграції радіонуклідів у лісових екосистемах Українського Полісся. Досліджено просторові особливості радіоактивного забруднення лісових екосистем Українського Полісся у віддалений період після аварії на ЧАЕС. Обгрунтовано вплив метеорологічних чинників (напрямок вітру, інтенсивність опадів) на рівень радіоактивного забруднення лісових екосистем. Встановлено особливості розподілу радіонуклідів у компонентах лісових екосистем залежно від типів лісорослинних умов. Проведено оцінювання багаторічної динаміки вмісту радіонуклідів у деревних і не деревних ресурсах лісу. Розроблено класифікацію лісових земель за рівнем їх радіаційної небезпеки у віддалений період після аварії на ЧАЕС. Обгрунтовано критерії та методологію реабілітації радіоактивно забруднених лісових екосистем. Запропоновано систему контрзаходів у лісовому господарстві для критичного та віддаленого післяаварійного періоду. Розкрито основні принципи диференційованого лісокористування у радіоактивно забруднених лісових екосистемах. Удосконалено методологію оцінювання впливу едафічних чиників на інтенсивність міграції радіонуклідів у лісових ценозах.


Індекс рубрикатора НБУВ: П328.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА403809 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського