РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000490269<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мазур С. М. 
Мовні особливості канонічних текстів Тенрійської релігії (на матеріалі "Офудесакі") : автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.13 / С. М. Мазур; НАН України, Ін-т сходознавства ім. А.Ю. Кримського. - Київ, 2014. - 20 c. - укp.

Досліджено текст головного канонічного твору Тенрійської релігії "Офудесакі" як важливого джерела японської мови другої половини XIX ст., коли після революції Мейдзі (1868 р.) спільними зусиллями тогочасних філологів, письменників, діячів культури в Японії формувались і кодифікувались сучасні японська літературна та розмовна мови. Визначено лінгвістичну, лінгвокраїнознавчу та культурологічну цінність "Офудесакі", описано структуру та зміст твору. Досліджено його ономастикон і терміносистему, а також з'ясовано шляхи та засоби їх формування. Виявлено мовно-стилістичні особливості тексту "Офудесакі", визначено й описано вербальні засоби сугестивного впливу тексту на потеційну аудиторію. Виокремлено типологічні особливості кансайського діалекту та діалекту преф. Нара, що віддзеркалились у мові "Офудесакі". Виявлено та проаналізовано, розмовні та просторічні елементи в лексиці цього релігійного твору.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш175.42-013 + Э343.83-103.61

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА405942 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського