Винарчик М. П. Розвиток білінгвальної освіти у середніх навчальних закладах Франції (70-ті роки XX - початок XXI ст.) : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.01 / М. П. Винарчик; Дрогоб. держ. пед. ун-т ім. І. Франка. - Дрогобич, 2014. - 19 c. - укp.Досліджено становлення та розвиток білінгвальної освіти (БО) у середніх навчальних закладах (СНЗ) Франції (1970-ті рр. - початок XXI ст.). Висвітлено міжкультурний аспект БО, з'ясовано історичні та соціальні передумови становлення БО у Франції, виокремлено періоди розвитку БО у середніх СНЗ Франції. Проаналізовано основні тенденції розвитку БО у СНЗ Франції. Акцентовано увагу на ролі фахівця білінгвального навчально-виховного процесу, визначено суть моніторингу якості БО. Проведено зіставний аналіз розвитку БО у Франції й Україні на сучасному етапі, а також обгрунтовано можливості творчого використання в Україні позитивних ідей французького досвіду БО. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч424(4ФРА)7
Рубрики:
Шифр НБУВ: РА406120 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|