РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000491184<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Аргун Щ. В. 
Розробка магнітно-імпульсної установки для зовнішнього безконтактного рихтування автомобільних кузовів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.22.20 / Щ. В. Аргун; Харків. нац. автомоб.-дорож. ун-т. - Харків, 2014. - 20 c. - укp.

Розроблено магнітно-імпульсна установка для комплексу зовнішнього безконтактного рихтування автомобільних кузовів. Вперше розроблено метод магнітно-імпульсного рихтування, який засновано на використанні керованого та дозованої силової дії на ушкоджену ділянку кузова автомобіля. Одержали подальший розвиток методи створення джерел силової дії для зовнішнього магнітно-імпульсного рихтування, що дозволяють регулювати величину дії на деформовану ділянку кузова та методи розрахунку електромагнітних процесів в джерелі силової дії на об'єкт рихтування, які дозволяють враховувати індукційні зв'язки в розрядному колі установки. Проаналізовано сучасні методи рихтування автомобільних кузовів і джерел енергії в технологіях з використанням енергії імпульсних магнітних полів. Констатовано, що магнітно-імпульсна установка - найбільш дорога частина всього комплексу та від її технічної реалізації залежить якість рихтування. Проведено теоретичні й експериментальні дослідження електромагнітних процесів у магнітно-імпульсній установці в режимі багаторазового повторення розрядних імпульсів, що дозволяє рихтувати автомобільні кузова серією силових дій. Запропоновано й обгрунтовано магнітно-імпульсну установку для багаторазового генерування розрядних імпульсів. Показано, що визначальний вплив на роботу установки має струмообмежувальний опір. Проведено експериментальну апробацію розробленої магнітно-імпульсної установки у схемі ремонтного комплексу для зовнішнього безконтактного рихтування автомобільних кузовів. Дослідження показали, що схемна реалізація зарядного контуру установки суттєво впливає на процеси в розрядному колі, а найбільш оптимальною є схема, що використовує тиристор у якості ключа, який роз'єднує зарядний та розрядний контури.


Індекс рубрикатора НБУВ: О335.52-083

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА406915 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського